AEC Dil Eğitim Sistemi

AEC DİL EĞİTİM SİSTEMİ


Aviation English Center'a başvuran her öğrenciye öğretmenlerimiz tarafından yazılı ve sözlü seviye belirleme testi uygulanır ve ihtiyaç analizi yapılır. Böylelikle, Havacılık İngilizcesi yanı sıra özel sınavlara hazırlanmak için Sınav İngilizcesi eğitimi almak, İş İngilizcesi gibi mesleki ihtiyaçlara odaklı çalışmalar yapmak, günlük yaşamda iletişim kurmasını sağlayacak konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmek ya da özel ders alarak kısa sürede hedeflerine ulaşmayı isteyen öğrencilerimizin kendilerine en uygun programı seçmeleri sağlanır.


Aviation English Center olarak; konusunda uzman seçkin öğretmen kadromuzla, öğrencilerimizin İngilizce konuşma becerilerini geliştirmek için uyguladığımız sistemle kişiye özgün çözüm önerileri sunmaktayız. Eğitim materyalleri olarak konuya özel kitaplar kullanılmaktadır. Kurumumuzda benimsediğimiz esnek eğitim programı doğrultusunda; istediğiniz gün ve saat dilimlerinde, daha hızlı ve etkili öğrenimin oluşacağı maksimum dört kişilik gruplarda İngilizce eğitimi veriyoruz. Ders dışında öğrencilerin ücretsiz olarak faydalanabilecekleri kütüphane, konuşma grupları ve sosyal aktiviteler sunuyoruz.


İhtiyacınıza uygun İngilizce eğitimini arzu ederseniz bire-bir olarak da alabilirsiniz. Özel dersler her zaman kaliteli eğitim ve başarı hedefleyen eğitim süreçleridir. Öğretmen öğrenciyi birebir takip ederek, etkili iletişim kurarak öğrencinin eksiklerini tespit eder ve kişiye özel program hazırlayarak kişinin yabancı dil gelişimini hızlandırır. Ardından bol pratik, bol tekrar ve etkili anlatımla öğrenci ve öğretmen etkileşimi arttırılır, öğrencinin dersteki aktif rolü güçlendirilir ve başarı kaçınılmaz olur.


Aviation English Center'da; her öğrenciye “kişiye özel” eğitim verilir. Çünkü her öğrencinin İngilizce öğrenme amacı, öğrenme hızı ve İngilizce seviyesi farklıdır. Özel dersler, kişiye özel amaç ve ihtiyaçlar doğrultusunda kişi odaklı program hazırlama imkânı sunmaktadır. Her öğrenci, öğretmeni ile koordineli bir şekilde çalışmakta ve kendisine özel bir çalışma programı hazırlanmaktadır. Bu sayede öğrenci yalnızca gereksinim duyduğu alana yoğunlaşabilmekte ve bu alana yönelik İngilizce eğitimi alabilmektedir.


Kişiye özel bu programın bir başka özelliği de esnek ders saati uygulamasıdır. Ders saatleri öğrencinin tercihine bağlı olarak belirlenebilmektedir. Böylelikle yoğun tempoda çalışan, seyahat eden, işine veya okuluna gitmek zorunda olan öğrenciler derslerini kaçırmayacak, eğitim programından kopmayacaktır. Böylelikle daha kısa sürede daha verimli dersler ile hedeflenen seviyeye ulaşmak mümkündür.


Öğrenciler, seviyeleri ne olursa olsun amaç ve hedeflerine göre belirlenen “kişiye özel” bu İngilizce programlarıyla sınıf açılmasını beklemeden, istedikleri zaman eğitime başlayabilmekte, kendi arzularına göre bir ders programı belirleyebilmekte ve interaktif ders olanaklarıyla konuşarak İngilizce öğrenebilmektedirler.


Ders saatlerini ve günlerini kendinizin belirlediği bu özel derslerde, 24 derslik paketler halinde alanında uzman deneyimli eğitmenlerimizden birebir olarak özel ders alabilir ve 48 derslik sürede bir kuru tamamlayabilirsiniz. Hem zamandan tasarruf edersiniz hem de kendinize özel, ihtiyaçlarınıza yönelik, hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceğiniz bir eğitim alırsınız.


İletişim FormuMesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Aviation English Center 0212 663 66 67