48 günde İngilizce

İngilizce Dil Eğitimi


Genel İngilizce eğitimi 6 seviyede gerçekleşmektedir: A1 (Elementary), A2 (Pre-Intermediate), B1 (Intermediate), B2 (Upper-Intermediate), C1 (Advanced) ve C2 (Proficiency). Aviation English Center'a başvuran her öğrenciye öncelikle öğretmenlerimiz tarafından yazılı ve sözlü seviye belirleme testi uygulanır. Daha sonra İngilizce ihtiyacınız, öğrenme amacınız, hedefiniz ve ayırabileceğiniz zaman göz önünde bulundurularak size en uygun program oluşturulur.


İstanbul Dil Okulu (AEC Dil Okulu) olarak; konusunda uzman seçkin öğretmen kadromuzla, öğrencilerimizin İngilizce konuşma becerilerini geliştirmek için uyguladığımız sistemle kişiye özgün çözüm önerileri sunmaktayız. Kurumumuzda benimsediğimiz esnek eğitim programı doğrultusunda; maksimum dört kişilik gruplarda İngilizce eğitimi veriyoruz. Yazma, konuşma, okuma, dinleme, gramer, telaffuz ve kelime bilgisini eş zamanlı olarak geliştirmeyi hedefleyen öğretim yaklaşımımızın yanı sıra ders dışında da öğrencilerin ücretsiz olarak faydalanabilecekleri kütüphane, konuşma grupları ve sosyal aktiviteler sunuyoruz.


Genel İngilizce eğitiminizi dilerseniz ingilizce özel ders olarak da alabilirsiniz. Özel dersler her zaman kaliteli eğitim ve başarı hedefleyen eğitim süreçleridir. Öğretmen öğrenciyi birebir takip ederek, etkili iletişim kurarak öğrencinin eksiklerini tespit eder ve kişiye özel program hazırlayarak kişinin yabancı dil gelişimini hızlandırır. Ardından bol pratik, bol tekrar ve etkili anlatımla öğrenci ve öğretmen etkileşimi arttırılır, öğrencinin dersteki aktif rolü güçlendirilir ve başarı kaçınılmaz olur.


Aviation English Center'da; her öğrenciye “kişiye özel” eğitim verilir. Çünkü her öğrencinin İngilizce öğrenme amacı, öğrenme hızı ve İngilizce seviyesi farklıdır. Özel dersler, kişiye özel amaç ve ihtiyaçlar doğrultusunda kişi odaklı program hazırlama imkânı sunmaktadır. Her öğrenci, öğretmeni ile koordineli bir şekilde çalışmakta ve kendisine özel bir çalışma programı hazırlanmaktadır. Bu sayede öğrenci yalnızca gereksinim duyduğu alana yoğunlaşabilmekte ve bu alana yönelik İngilizce eğitimi alabilmektedir.


Kişiye özel bu programın bir başka özelliği de esnek ders saati uygulamasıdır. Ders saatleri öğrencinin tercihine bağlı olarak belirlenebilmektedir. Böylelikle yoğun tempoda çalışan, seyahat eden, işine veya okuluna gitmek zorunda olan öğrenciler derslerini kaçırmayacak, eğitim programından kopmayacaktır. Böylelikle daha kısa sürede daha verimli dersler ile hedeflenen seviyeye ulaşmak mümkündür.


Öğrenciler, seviyeleri ne olursa olsun amaç ve hedeflerine göre belirlenen “kişiye özel” bu İngilizce programlarıyla sınıf açılmasını beklemeden, istedikleri zaman eğitime başlayabilmekte, kendi arzularına göre bir ders programı belirleyebilmekte ve interaktif ders olanaklarıyla konuşarak İngilizce öğrenebilmektedirler.


Ders saatlerini ve günlerini kendinizin belirlediği bu özel derslerde, alanında uzman deneyimli eğitmenlerimizden birebir olarak özel ders alabilir ve 48 derslik sürede bir kuru tamamlayabilirsiniz. Hem zamandan tasarruf edersiniz hem de kendinize özel, ihtiyaçlarınıza yönelik, hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceğiniz bir eğitim alırsınız.

İletişim FormuMesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Aviation English Center 0212 663 66 67