Hakkımızda|Misyonumuz & Vizyonumuz

AVIATION ENGLISH CENTER


Aviation English Center; başta havacılık sektörü çalışanları olmak üzere, kişiye özel programları ile İngilizce eğitimi almak isteyen herkese hitap eden, İngilizceyi etkili ve kalıcı bir şekilde öğretmeyi hedefleyen eğitim kurumudur.


Bilindiği üzere, havacılık sektörü tüm dünyada çok hızlı bir şekilde gelişmektedir. Ülkemizde de bu gelişime ayak uydurabilmek ve uluslararası standartlara ulaşabilmek amacıyla havayolu şirketleri ve çalışanları için bazı zorunluluklar getirilmiştir. Bunların en başında ise daha emniyetli uçuşların gerçekleşmesi için iletişimden doğacak aksaklıkları ortadan kaldırmak ve havada hayati bir problemin yaşanmasına engel olmak amacıyla havacılık sektöründe görev yapan tüm personelin İngilizce seviyelerinin uluslararası standartlara yükseltilmesi gelmektedir. Bu kapsamda ICAO, tüm pilot ve hava trafik kontrolörlerinin en az Operational Level 4 düzeyinde İngilizce bilmesini zorunlu kılmıştır. Bu sebeple, gerek havayolu şirketleri, gerekse havayolu çalışanları veya adayları kaliteli havacılık İngilizcesi eğitimi verebilecek kuruluşların arayışı içerisine girmişlerdir. Aviation English Center; bu talepleri karşılamak üzere; altyapısını sağlam temeller üzerine kurmuş,konusunda uzman, havacılık İngilizcesi üzerine özel eğitim almış seçkin yerli ve yabancı öğretmen kadrosuyla, öğrencilerinin İngilizce konuşma becerilerini en üst seviyeye taşımayı görev edinmiştir.


Aviation English Center; ilk adım olarak Pilot, Kabin Ekibi, Teknisyen ve Yer Hizmetleri Personeli veya adaylarının İngilizce seviyelerini tespit etmektedir. Ardından esnek ders saatleri imkânı,kişiye özel olarak hazırlanan ders programı, başarısız olunan alanların telafisine yönelik uygulamaları ve örgün veya uzaktan eğitim imkanları ile zaman sorunundan dolayı klasik İngilizce dil kurslarına katılamayan havacılık sektörü çalışanlarına özel hazırlanmış en uygun eğitimi sunmaktadır. Havacılık İngilizcesi için gerekli olan gramer yapılarının ve kelime bilgisinin yanı sıra, bu alanda uzman eğitmenlerimizin geliştirdikleri çeşitli örnek olaylar, radyo telefon bantları ve birçok yazılı/görsel materyalle öğrencilerin dinleme ve konuşma yetilerini pekiştirmelerini sağlamaktadır.


Bununla birlikte Aviation English Center, Havacılık İngilizcesi dışında, Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Kurumsal İngilizce gibi farklı seçenekleri, kişiye özel eğitim programları ve bire-bir özel ders imkanı ile İngilizce öğrenmek isteyen her kesime hizmet sunmaktadır. Üstelik öğrenme garantisiyle. Kurunu başarı ile tamamlamadığını düşünen öğrencilerimize, aynı kuru ya da ihtiyacı kadarını ücretsiz olarak alabilme imkanı sağlanmaktadır.Ayrıca, Aviation English Center'a kayıt olan öğrenciler; başladıkları eğitimin ilk sekiz saatlik deneme süreci sonunda arzu ederlerse kalan derslerin ücreti kendilerine iade edilerek ayrılabilme hakkına sahiptir.


Aviation English Center; maksimum 4 kişilik sınıflarda, VIP eğitim kalitesiyle, öğrencilerinin İngilizce gelişimlerini üst seviyeye taşımak ve başarıya ulaşmalarını sağlamak için tüm bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşmaya hazırdır.


Eğitim Kurumumuzdan Fotoğraflar

AEC Eğitim Kurumumuzun Fotoğrafları AEC Eğitim Kurumumuzun Fotoğrafları AEC Eğitim Kurumumuzun Fotoğrafları
AEC Eğitim Kurumumuzun Fotoğrafları AEC Eğitim Kurumumuzun Fotoğrafları AEC Eğitim Kurumumuzun Fotoğrafları
AEC Eğitim Kurumumuzun Fotoğrafları AEC Eğitim Kurumumuzun Fotoğrafları AEC Eğitim Kurumumuzun Fotoğrafları

İletişim FormuMesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Aviation English Center 0212 663 66 67