kabin amiri adaylarına ingilizce, TOEIC ve TOEFL hazırlık, AEC Dil okulu yorumları,

KABİN AMİRİ ADAYLARINA SINAV İNGİLİZCESİ


Bilindiği gibi havayolu işletmeleri Kabin Amiri adaylarını, İngilizce seviyelerine ve mesleki yeterliliklerine göre belirlemektedir. Kabin Amiri adaylarının İngilizceyi doğru ve etkin kullanmasının iletişimde doğacak aksaklıkları ortadan kaldıracağı düşünülmektedir. Bu nedenle; Kabin Amiri adayı işletmelerin kendi bünyesi tarafından hazırlanan İngilizce sınavlarında başarılı olması gerekmektedir.


Aviation English Center olarak; konusunda uzman yerli ve yabancı öğretmen kadromuzun özel olarak hazırlamış olduğu “Sınava Hazırlık” eğitim programıyla sizleri amirlik sınavlarına hazırlamaktayız.


Kurumumuzda benimsediğimiz esnek eğitim programı doğrultusunda; uçuş programınıza bağlı olarak istediğiniz gün ve saat dilimlerinde, daha hızlı ve etkili öğrenimin oluşacağı maksimum dört kişilik gruplarda İngilizce eğitimi veriyoruz.


Öğretmenlerimiz öğrenciyi birebir takip ederek, eksiklerini tespit eder ve kişiye özel program hazırlayarak öğrencinin yabancı dil gelişimini hızlandırır. Ardından bol pratik, bol tekrar ve etkili anlatımla öğrenci ve öğretmen etkileşimi arttırılır, öğrencinin dersteki aktif rolü güçlendirilir ve başarı kaçınılmaz olur.


İngilizce Kursu olarak yoğun bir eğitim programıyla İngilizce sınavına sizi biz hazırlayalım. Kabin Amiri olmanızı şansa bırakmayalım.


İletişim FormuMesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Aviation English Center 0212 663 66 67