Kurumsal İngilizce

KİŞİYE ÖZEL PROGRAMLAR


Klasik yöntemlerden tamamen farklı eğitim sistemimizle bireylere ve kurumlara ihtiyaçlarına ve beklentilerine en uygun çözümleri sunuyoruz. Her öğrencinin İngilizce öğrenme amacı farklıdır. Aviation English Center'da öncelikle öğretmenlerimiz danışmanlığında İngilizce seviyenizi belirler ve daha sonra amacınıza uygun programı seçersiniz. Klasik gramere dayalı dil eğitimi yerine İngilizceyi bir beceri olarak etkili ve kalıcı bir şekilde öğrenir, öğretmenlerimizle bire-bir konuşma pratikleri ile özgüveninizi geliştirirsiniz.


HAVACILIK İNGİLİZCESİNDE UZMAN KADRO


İngilizce eğitiminde başarıda en önemli etkenin öğretmen olduğunun bilinci ile sizlere Havacılık İngilizcesinde özel eğitim almış, konusunda uzman seçkin öğretmenlerimizle, benzeri olmayan bir hizmet sunuyoruz. Öğretmenlerimiz, üniversitelerin İngilizce bölümlerinden mezun, öğretmenlik deneyimine sahip Türkler ya da yabancı ülkelerdeki üniversitelerin dili İngilizce olan bölümlerinden mezun, öğretmenlik deneyimine sahip ana dili İngilizce olan eğitimcilerdir. Düzenli olarak planlanan hizmet içi eğitimler ile öğretmenlerimizin bilgi ve becerilerini sürekli geliştiriyoruz.


ESNEK DERS SAATLERİ


Aviation English Center'da her öğrenciye kişiye özel İngilizce eğitim verilir. Her öğrenci, kendi programına göre belirlediği gün ve saatlerde derse gelir. Bu sayede, yoğun iş temposu olan veya sık sık seyahat etmek zorunda kalan kişiler de ders kaçırma sorunu yaşamadan eğitimlerine devam edebilirler.


MAKSİMUM 4 KİŞİLİK SINIFLAR


Aviation English Center'da; maksimum 4 kişi ve aynı seviyedeki öğrencilerden oluşan sınıflarımızda sizlere VIP İngilizce eğitimi sunuyoruz. Böylece sınıf açılmasını beklemek zorunda kalmadan dilediğiniz zaman eğitiminize başlayabilir ve daha kısa sürede hedefinize ulaşırsınız.


BİRE-BİR ÖZEL DERS


Eğitimin her alanında olduğu gibi İngilizce öğrenme konusunda da en etkili çözüm özel derslerdir. Çünkü, her öğrencinin İngilizce seviyesi ve öğrenme hızı farklıdır. Sunduğumuz bire-bir ders olanağı ile eksik kaldığını hissettiğiniz konuları tekrar edebilir veya arzu ettiğiniz konuları hızlı geçebilirsiniz.


ÖĞRENME GARANTİSİ


Aviation English Center'da; kurunu başarı ile tamamlamadığını düşünen öğrencilerimiz, devamsızlıkları %10'u geçmediği taktirde, aynı kuru ya da ihtiyacı kadarını ücretsiz olarak tekrar alabilirler.


PARA İADE GARANTİSİ


Aviation English Center'a kayıt olan öğrenciler; başladıkları eğitimin ilk sekiz saatlik deneme süreci sonunda arzu ederlerse kalan eğitim ücreti kendilerine iade edilerek ayrılabilme hakkına sahiptir.

İletişim FormuMesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Aviation English Center 0212 663 66 67