Teknisyen için İngilizce

UÇAK BAKIM TEKNİSYENİ İNGİLİZCESİ


Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından 28.04.2014 tarihinde yayınlanan SHT-66L-HS Talimatına göre; Onaylı bakım kuruluşlarında görev alan hava aracı bakım personelinin, yayımlanmış olan teknik dokümanları okuyabilecek, anlayabilecek, yazabilecek ve konuşabilecek düzeyde İngilizce bilmesi gerekliliği zorunlu kılınmıştır.


Aviation English Center; hava aracı bakım personelinin mesleki İngilizce sınavlarını yapmak üzere SHGM tarafından dil yeterliliği sınav merkezi olarak yetkilendirilen ilk ve tek kurumdur. Sınav sistemi hakkında detaylı bilgiye internet sitemizin ana sayfasından veya kurumuzla iletişime geçerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


SHGM tarafından belirtilen standartlara ulaşabilmeniz için Aviation English Center sizlere ihtiyacınız olan en iyi performansı göstermenizi amaçlamış ve Havacılık İngilizcesi deneyimi/eğitimi olan uzman kadrosu ile sizlere özel aşağıda belirtilen tabloya göre Uçak Bakım Teknisyenleri İçin İngilizce Programı geliştirmiştir.


Uzman eğitim kadromuzla İngilizce gelişiminizi sürekli takip ederek başarıya ulaşmanızı sağlamak için tüm bilgi ve deneyimimizi sizlerle paylaşıyoruz.


Teknisyen İngilizcesi eğitimlerimiz sadece Kurumsal Eğitim kapsamında verilmektedir. Birebir özel ders olarak Teknisyen İngilizcesi eğitimimiz mevcut değildir.

İletişim FormuMesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Aviation English Center 0212 663 66 67