TOEFL - TOEIC - IELTS - YDS İngilizce Sınav Programları

TOEFL - TOEIC - IELTS - YDS İngilizce Sınav Programları


TOEİC:

TOEIC sınavı New Jersey merkezli olarak 35 ülkede 30 yılı aşkın bir süredir uygulanmaktadır.


Günlük iş ortamlarında kullanılan konuşma ve yazı örnekleri kullanılarak hazırlanmakta olan TOEIC sınavı İngilizce hâkimiyetin ölçmek için uygun ve objektif bir sınavdır. Danışmanlık firmaları, İngilizce öğretmenleri, insan kaynakları yöneticileri ve yabancı dille eğitim veren eğitim kurumları, kişinin İngilizce seviyesinin tespit edilmesinin gerekli olduğu durumlarda dünyanın her yerinde TOEIC sınavından yararlanabilmektedir.


TOEFL:

Amerikan üniversitelerine giriş ve Türk üniversitelerinde hazırlık sınıfından muaf olmak için yüksek TOEFL puanı gerekmektedir. Artık yalnız yurt dışındaki üniversiteler değil, Türkiye'deki pek çok üniversite ile özel ve kamu kurumları da İngilizce bilgisini ölçme amacıyla TOEFL puanı istemektedir. TOEFL skoru, TOEFL sınavı tarihinden itibaren 2 yıl süre ile geçerlidir.


TOEFL eğitimimiz; okuma, yazma, konuşma ve dinleme bölümleriyle en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlar. Orjinal test temel alınarak hazırlanan testler; pratik yapabilme, gelişiminizi izleyebilme, eksik yönlerinizi belirleme ve gerçek sınava hazır olabilme fırsatı verir.


IELTS:

IELTS ABD İngiltere Kanada gibi ülkelerde eğitim kurumları veya şirketler tarafından kabul edilmektedir. Ayrıca ülkemizde de bazı üniversite ve kurumsal firmalar IELTS sınav sonuçlarını geçerli olarak kabul etmektedir. Academic ve General Training olmak üzere iki modül mevcuttur.


IELTS Sınavı Listening Reading Writing ve Speaking olmak üzere 4 bölümden oluşur. Sınav süresi 2 saat 45 dakikadır.


YDS:

Bilindiği gibi kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan veya çalışacak personelin yabancı dil seviyesin tespit etmek maksadıyla yapılan KPDS, ÜDS ve benzer sınavlar yerine YDS sınavı adı altında yeni bir sınav sistemi getirilmiştir. 2013 yılından itibaren yabancı dil belirlemeye yönelik olarak sadece Yabancı Dil Belirleme sınavı (YDS) yapılacaktır. Ayrıca KPSS, TUS ve DUS sınavları da kaldırılmıştır. Eğitim esnasında öğrencilerin kelime bilgisinin arttırılması varsa gramer bilgisi eksikliklerinin tamamlanması okuduğunu anlama becerisinin üst seviyeye çıkartılması sağlanır. Kurs süresince yapılan deneme testleri ile öğrencinin gelişimi sürekli takip edilir.


AEC Dil Okulları’nda, İngilizce sınavlarına hazırlanmak için randevulu sistemle eğitim günlerini kendinizin belirleyeceği bu özel derslerde, alanında uzman deneyimli eğitmenlerimizden birebir olarak özel ders alabilir ve 40 saatlik sürede eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Hem zamandan tasarruf edersiniz hem de kendinize özel, ihtiyaçlarınıza yönelik, hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceğiniz bir eğitim alırsınız.


İletişim FormuMesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Aviation English Center 0212 663 66 67