Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI


AEC Dil Okulları olarak, yüksek eğitim kalitemizle öğrencilerimizin yabancı dil gelişimlerini üst seviyeye taşımak ve başarıya ulaşmalarını sağlamaktayız. Bununla birlikte yurtdışı eğitim danışmanlığı sektörünün saygın kuruluşlarından olan REAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile işbirliğimiz mevcuttur.

Bu kapsamda, geniş okul seçenekleriyle verdiğimiz danışmanlık hizmetinin kalitesiyle de rakiplerimizden ayrılmaktayız. Kurumumuzca her öğrencinin akademik başarısı, kariyer hedefleri ve ekonomik durumu göz önünde bulundurularak özel olarak değerlendirilir ve kendisine en uygun programa başvurusu yapılır, kabul mektubu alınır, vize başvurusu yapılır, vize alındıktan sonra tercihlerine en uygun konaklaması ve uçak bileti ayarlanır ve öğrenciye gideceği şehir, okul ve programla ilgili oryantasyon bilgisi verildikten sonra uğurlanır ve yerel temsilcilerimiz tarafından karşılanarak eğitim süresince destek alır.

AEC Dil Okulları ve REAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak; öğrenci memnuniyeti odaklı, akademik, dinamik ve samimi hizmet anlayışıyla verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile sürdürülebilir başarımıza devam edeceğiz.

REAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sitesine gitmek için tıklayınız.

İletişim FormuMesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Aviation English Center 0212 663 66 67